Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biochemik - Biotechnolog

UNIWERSYTET WARSZAWSKIO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Poszukiwany biochemik - biotechnolog - specjalista w oczyszczaniu białek

na etat inżynieryjno-techniczny

w Laboratorium Chemii Bioorganicznej
w Zakładzie Biofizyki, Wydziału Fizyki UW

Opis stanowiska:

  • stanowisko finansowane z projektu NCN Sonata BIS „Synteza i ewaluacja nowego zestawu narzędzi dla biologii i biotechnologii opartego na analogach nukleotydów adeninowych” kierowanego przez dr Joannę Kowalską (Zakład Biofizyki, Wydział Fizyki UW)
  • praca na pełny etat na okres 21 miesięcy (umowa o pracę) z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres
  • praca laboratoryjna (hodowla bakterii i izolacja białek rekombinowanych, oczyszczanie białek rekombinowanych przy użyciu FPLC, przygotowanie i pomoc podczas elektroforezy, przygotowywanie odczynników i roztworów do doświadczeń) oraz organizacyjno-administracyjna (zarządzanie laboratorium, opieka nad aparaturą, zamówienia odczynników, wsparcie przy obsłudze zamówień publicznych)
  • początek zatrudnienia planowany na styczeń 2019 (może ulec niewielkim zmianom)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie chemii, biochemii, biologii lub pokrewnej dziedziny
  • znajomość podstawowych technik laboratoryjnych stosowanych w biologii molekularnej, ekspresji i oczyszczaniu białek
  • zdolności manualne do wykonywania prac z zakresu biotechnologii i biologii molekularnej (hodowle bakteryjne i izolacja białek, izolacja DNA, elektroforeza, PCR)
  • umiejętność sprawnego wykonywania obliczeń chemicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (udokumentowana certyfikatem lub potwierdzona w czasie rozmowy kwalifikacyjnej),
  • dobre zdolności organizacyjne, punktualność
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • zdolności organizacyjne
  • mile widziane, ale nie wymagane, jest doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole badawczym
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji
  • normowany czas pracy
  • umowę o pracę na pełen etat na okres 21 miesięcy (istnieje możliwość przedłużenia współpracy na dłuższy okres w przyszłości)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Aplikacja powinna zawierać list motywacyjny, CV oraz dokumenty stwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje. W przypadku osób bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego lub o doświadczeniu krótszym niż trzy lata prosimy także o przesłanie wyciągu ocen ze studiów pierwszego i drugiego stopnia.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń przeprowadzony zostanie pierwszy etap kwalifikacji. Osoby, które przejdą do drugiego etapu zostaną poinformowane drogą e-mailową o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski, z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim. Zostałem poinformowany o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Ogłoszenie archiwalne