Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Bioinformatyk

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 6000–8000 zł brutto / mies.
  • 2019-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMAGENE.ME S.A.

    W związku z dynamicznym rozwojem firma

    IMAGENE.ME SA

    działająca w branży medycyny spersonalizowanej/biotechnologicznej/IT
    poszukuje do biura w Tychach osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Katowice
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    ZAKRES ZADAŃ:

    • przeprowadzanie analiz danych pochodzących z eksperymentów sekwencjonowania DNA metodami nowej generacji
    • przygotowywanie raportów z przeprowadzonych analiz
    • podstawowa analiza statystyczna danych oraz wizualizacja uzyskanych wyników
    • tworzenie i optymalizacja pipelinów do analiz danych pochodzących z sekwencjonowania DNA metodami nowej generacji

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe magisterskie; preferowane kierunki: bioinformatyka, informatyka, biotechnologia lub pokrewne
    • znajomość zagadnień dotyczących analizy danych uzyskanych za pomocą technologii sekwencjonowania DNA nowej generacji (np. RNA-seq, WGS, WGBS)
    • znajomość systemu Linux i umiejętność pisania skryptów w języku Bash
    • umiejętność programowania w języku R lub Python, w tym umiejętność tworzenia wizualizacji danych biologicznych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • zaangażowanie w pracę, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie 3000-5000 zł netto w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • ambitną i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie biotechnologicznej
    • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • pracę w nowoczesnym biurze o wysokim standardzie
    • benefity (m.in. multisport) i wyjazdy integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

    Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę IMAGENE.ME SA zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

    Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma IMAGENE.ME SA z siedzibą w Białymstoku przy ul. Transportowej 20.
    2. Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia jw. o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 108).
    3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji oraz 6 miesięcy po jej zakończeniu.
    4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.