Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Bioinformatyk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POSZUKIWANY:
    BIOINFORMATYK
    Miejsce pracy: Warszawa
    Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/ kontrakt

    Praca w zespole R&D przy tworzeniu platformy obliczeniowej skoncentrowanej na przetwarzaniu i analizie dużych wolumenów danych medycznych, gdzie wykorzystywane są algorytmy nauczania maszynowego oraz głębokie sieci neuronowe

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW
    • opracowywanie pipeline’ów do analizy danych generowanych przez technologie NGS
    • odpowiedzialność za tworzenie aplikacji/ algorytmów w językach R/ Python
    • prowadzenie badań i analiz danych biologicznych przy zastosowaniu narzędzi
    •      informatycznych
    • katalogowanie informacji biologicznych i wyszukiwanie sekwencji genów w
    •      światowych bazach danych
    • mapowanie genomu i analizowanie materiału genetycznego w celu określenia mutacji genów i chorób genetycznych przy pomocy markerów DNA
    • przeprowadzanie badań i analiz służących wyszukiwaniu genów odpowiedzialnych za choroby genetyczne
    • aktywny udział w projektach badawczych przeprowadzanych dla naszych klientów
    OCZEKUJEMY
    • wykształcenia wyższego w kierunku bioinformatyka lub informatyka i biologia
    • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
    • dobrej znajomości min. jednego z języków: Python lub R
    • znajomości zagadnień analiz bioinformatycznych ludzkiego materiału DNA
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • minimum rocznego doświadczenia w analizie danych sekwencjonowania nowej
      generacji
    • orientacja w zagadnieniach statystyki i uczenia maszynowego
    OFERUJEMY
    • udział w unikalnym i innowacyjnym na skalę światową projekcie przetwarzania dużych wolumenów danych medycznych
    • udział w tworzeniu koncepcji rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie
    • przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
    • profesjonalne narzędzia pracy JIRA, PyCharm, GitHub
    • finansowanie udziału w wybranych przez Ciebie kursach i szkoleniach
    • opiekę medyczną
    • elastyczny czas pracy

    bottom