Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biolog/Biotechnolog - Specjalista ds. biologii molekularnej

POLBIONICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz molekularnych m.in: Western Blot, Real-Time PCR, barwienia histologiczne, testy ELISA, testy kometowe

  • Ocena przyżyciowa komórek i wysp trzustkowych

  • Praca z kwasami nukleinowymi

  • Praca z liniami komórek eukariotycznych oraz wyspami trzustkowymi

  • Planowanie prac badawczych

  • Opracowywanie, analiza i interpretacja uzyskanych wyników badań

Nasze wymagania

  • Ukończone studia II stopnia z kierunków: biotechnologia, biologia lub nauk pokrewnych

  • Doświadczenie w pracy naukowej

  • • Praca z materiałem DNA, RNA

  • • Praca z materiałem białkowym

  • Znajomości metod statystycznych stosowanych do analizy badań biologicznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość na nowe wyzwania, wysoka motywacja oraz chęć rozwoju

Mile widziane

  • Tytuł naukowy doktora

  • Doświadczenie w pracy ze zwierzętami potwierdzone certyfikatem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach naukowych

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Możliwość dodatkowych szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę pracy

PRACA PRZY PROJEKTACH NAUKOWO-BADAWCZYCH B+R

POLBIONICA poszukuje do pracy specjalisty ds. biologii molekularnej przy projektach z zakresu biodrukowania narządów 3D, w tym przy projekcie biodrukowania 3D bionicznej trzustki oraz innych innowacyjnych projektach B+R realizowanych przez POLBIONICA we współpracy z Fundacją Badań i Rozwoju Nauki finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach konkursu TECHMATSTRATEG oraz Szybka Ścieżka dla Mazowsza.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: Biolog/Biotechnolog - Specjalista ds. biologii molekularnej

Przewiń do profilu firmy