Oferta pracy

Biolog Molekularny

GENEME sp. z o.o.O firmie

  • Szybowcowa 8A, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GENEME sp. z o.o.

Szybowcowa 8A

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie raportów,

  • Optymalizacja procesów nowych produktów,

  • Przeprowadzanie analiz molekularnych,

  • Analiza wyników,

  • Przegląd danych literaturowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość technik amplifikacji kwasów nukleinowych metodą PCR,

  • Posiadanie wiedzy z zakresu reakcji izotermalnej;

  • Umiejętność klonowania molekularnego,

  • Znajomość biotechnologicznych baz danych,

  • Umiejętność prowadzenia nadekspresji w różnych systemach.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która zmienia świat na lepsze - każdego dnia pomożesz walczyć z globalną pandemia Covid-19,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie karty sportowej dla osób, które podejmą z nami stałą współpracę,

  • Możliwość rozwoju osobistego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

GeneMe Sp. z o.o. to firma zajmująca się wykonywaniem badań genetycznych we własnych laboratoriach dysponujących sprzętem do wszystkich najbardziej popularnych technik biologii molekularnej oraz inżynierii genetycznej.

GeneMe znajduje się na liście laboratoriów COVID-19 publikowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Realizuje badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 metodą RT- real time PCR, których wiarygodność została potwierdzona przez Państwowy Zakład Higieny. Badania wykonywane są przy użyciu zarejestrowanych i wprowadzonych do obrotu, certyfikowanych zestawów diagnostycznych opracowanych przez naszą firmę. Testy posiadają certyfikacją CE oraz IVD i są zgodne z wytycznymi WHO.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy