Oferta pracy

Biolog Molekularny

Proteon Pharmaceuticals S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Regularne prowadzenie badań w laboratorium biologii molekularnej (w tym standardowych testów genetycznych oraz nowych analiz) zgodnie z przyjętymi systemami jakości: izolacja i oczyszczanie genomowego DNA bakterii oraz bakteriofagów, analizy PCR, RFLP, elektroforeza żelowa.

  • Wykonywanie badań zgodnie z zasadami systemu zarządzania jakością ISO i DPL.

  • Poprawna interpretacja oraz właściwe dokumentowanie przeprowadzanych badań (w tym formularze, raporty okresowe).

  • Optymalizacja metod stosowanych w laboratorium oraz wprowadzanie nowych metod.

  • Zaangażowanie w pracę naukową, w tym aktywne uczestnictwo w spotkaniach członków zespołu, szkoleniach i konferencjach oraz znajomość najnowszej literatury naukowej.

  • Dbałość o bieżący stan odczynników i akcesoriów laboratoryjnych, utrzymywanie czystości w laboratorium.

  • Nadzór nad sprzętem pomiarowo-badawczym.

  • Współpraca z innymi zespołami badawczymi (R&D i produkcyjnymi).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - biotechnologia lub dziedziny pokrewne,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Umiejętność pracy z literaturą anglojęzyczną,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium molekularnym, umiejętność pracy zgodnie z systemami jakości (ISO, DPL),

  • Doświadczenie w pracy projektowej.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie z branży biotechnologicznej,

  • Dużą dawkę wiedzy i cennego doświadczenia,

  • Współpraca w genialnej atmosferze, w młodym i kreatywnym zespole,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne