Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biolog

Polmedis sp. z o.o. sp.kO firmie

4 0004 500 brutto / mies.
  • Partynicka 45
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polmedis sp. z o.o. sp.k

Partynicka 45

Wrocław

Polmedis istnieje od 1999 roku i jest sprofilowana na diagnostykę i leczenie niepłodności, w tym również metodami wspomaganego rozrodu. Jest pierwszym na Dolnym Śląsku ośrodkiem leczenia niepłodności. Nie ma charakteru korporacyjnego.

Biolog

Opis stanowiska:

Praca w laboratorium seminologicznym przy wykonywaniu następujących procedur: badanie nasienia, przygotowanie nasienia do inseminacji, mrożenie i rozmrażanie nasienia.

Świadczenie pracy w trybie zmianowym i w równoważnym systemie pracy.

Praca tylko w pełnym wymiarze godzin.

Wynagrodzenie składa się z  podstawy wynagrodzenia (ok 60 % wynagrodzenia) oraz  premii uznaniowej !

Wymagania:

Wykształcenie: diagnosta laboratoryjny, wyższe wykształcenie w zakresie nauk biologicznych lub biotechnologicznych.

Oferujemy:

Możliwość kształcenia na stanowisko embriologa, uzyskania międzynarodowego certyfikatu w dziedzinie niepłodności.

Ogłoszenie archiwalne