Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biotechnolog

POLTREG S.A.

  • Dębinki 27, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Dębinki 27

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

• praca w projektach rozwojowych z wykorzystaniem metod biologii molekularnej, immunologii i transfekcji wirusowych i niewirusowych;

• analiza wyników przy pomocy narzędzi bioinformatycznych i biostatystycznych oraz przygotowywanie raportów i publikacji z uzyskanych danych;

• bieżąca praca przy produkcji i kontroli jakości preparatów komórkowych przygotowywanych przez Spółkę

• utrzymywanie w gotowości do pracy laboratorium w zakresie prowadzonych projektów;

• bieżąca obsługa administracyjna laboratorium w zakresie prowadzonych projektów;

• wykonywanie zleconych czynności związanych z kwalifikacją i walidacją urządzeń i systemów laboratoriów spółki;

• przyjmowanie i nadzór nad materiałami i odczynnikami;

• nadzór nad gospodarką odpadami medycznymi;

• ochrona danych, w tym danych osobowych pacjentów zgodnie z procedurami laboratorium;

• sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad prawidłowością wykonania prac;

• udział w przygotowaniu dokumentacji laboratorium

Nasze wymagania

• wykształcenie wyższe medyczne lub biologiczne lub biotechnologiczne, doktorat w zakresie biotechnologii medycznej będzie atutem

• doświadczenie w pracy z tworzeniem i transfekcją wektorami wirusowymi komórek pro- i eukariotycznych

• doświadczenie w pracy z wektorami niewirusowymi mile widziane

• doświadczenie w technikach biologii molekularnej

• doświadczenie w pracy z komórkami lub tkankami ludzkimi (hodowle pierwotne i linie komórkowe)

• doświadczenie w pracy w laboratorium immunologii lub w fabryce farmaceutycznej o profilu wytwórni preparatów biologicznych lub komórkowych lub w jednostkach krwiodawstwa i krwiolecznictwa

• znajomość procedur kontroli jakości, kwalifikacji i walidacji w standardzie GMP

• pożądana znajomość analiz bioinformatycznych typu ‘big data’

• znajomość j. angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym w mowie i biegłym w piśmie

• obsługa komputera (office/arkusze kalkulacyjne)

• dyspozycyjność/dużo chęci do nauki/ otwartość / praca w zespole i tym podobne

• mile widziane: uprawnienia diagnosty/laboratoryjne

To oferujemy

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach umowy cywilno-prawnej / umowy o pracę,

• udział w nowatorskich projektach badawczych Spółki;

• udział w procedurach rejestracyjnych w EMA;

• udział w rozwoju technologii w zakresie terapii komórkowych.

O nas

PolTREG S.A. z siedzibą przy ul. Wały Piastowskie 1/lok. 1508 (Gdańsk 80-855) jest spin-offem z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, powołanym w celu komercjalizacji innowacyjnej, opatentowanej metody leczenia cukrzycy typu 1 wykorzystującej limfocyty T-regulatorowe.

W związku z rozpoczęciem prac przygotowawczych do III etapu badań klinicznych w ramach umowy realizowanej w programie Horyzont2020, w celu komercjalizacji innowacyjnej, opatentowanej metody leczenia cukrzycy typu 1 wykorzystującej limfocyty T-regulatorowe, poszukujemy pracowników do przygotowywania procesu rejestracji leku z kompetencjami Osoby Odpowiedzialnej Banku Tkanek i Komórek.