Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biotechnolog - Specjalista ds. Produkcji

Real Research Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Робота для іноземців
    без польської

Michała Bobrzyńskiego 14

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i monitorowanie procesu wytwarzania hydrożeli LifeGel i produktów towarzyszących;

  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej;

  • Opracowywanie procedur postępowania i instrukcji technicznych;

  • Zapewnienie ciągłości produkcji;

  • Nadzór nad procesem rozchodu materiałów i odczynników;

  • Raportowanie wykonywanych zadań;

  • Przygotowywanie produktu dla klienta i wysyłki;

  • Inne zadania wynikające z bieżących projektów jak na przykład współpraca przy tworzeniu nowych produktów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – biotechnologiczne lub pokrewne;

  • Minimum roczne doświadczenie związane z produkcją w firmie farmaceutycznej lub biotechnologicznej;

  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji procesowej;

  • Dobra znajomość technik pracy aseptycznej;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Znajomość MS Office;

  • Dobra organizacja czasu pracy;

  • Otwartość na nowe zadania, umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • Kreatywną pracę w startupie biotechnologicznym;

  • Nowe, ciekawe projekty i nowe wyzwania;

  • Możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Elastyczny czas pracy (po okresie szkolenia bardziej elastyczne godziny pracy);

  • Pracę w nowoczesnym kompleksie Life Science Park w Krakowie, z bezpłatnym dostępem do siłowni i sauny;

O nas

Real Research Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest młodą firmą biotechnologiczną (start-up) zajmującą się tworzeniem rozwiązań do hodowli komórkowych 3D oraz rozwijaniem innych technologii związanych z hodowlami komórkowymi. Misją firmy jest zmiana sposobu prowadzenia badań w LifeScience, w szczególności upowszechnienie hodowli 3D.