Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biuro ubezpieczeń - Doradca Klienta

AB PORT A.Żuliński, B.Salwiński Spółka JawnaO firmie

5 60012 400 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż ubezpieczeń majątkowych w biurze AB PORT w Warszawie – ubezpieczenia samochodowe, mieszkaniowe, turystyczne i podróżne.

Nasze wymagania

  • Pogodnego nastawienia i umiejętności swobodnej komunikacji.

  • Doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń w jednym z wymienionych miejsc: multiagencja lub agencja ubezpieczeniowa, broker, call center towarzystwa ubezpieczeń.

  • Doświadczenia jako agent / multiagent ubezpieczeniowy / owfca (np.: PZU, Warta, Hestia, AXA, Allianz, HDI, Compensa, Link4, Generali, TUZ, Uniqa, MTU, Wiener, Proama, TUW, Benefia, Interrisk).

To oferujemy

  • oprócz gwarantowanej podstawy - oferujemy najwyższą w Polsce prowizję, bez rozróżniania na ubezpieczenia nowe czy wznowione

  • pracę od poniedziałku do piątku - bez sobót :)

  • spokojną, ciekawą pracę w zgranym zespole

  • przeszkolenie i okazję zdobycia cennej wiedzy i umiejętności

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i szybkiego zwiększania zarobków

  • stabilną pracę, na podstawie umowy na pełny etat

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

AB PORT A.Żuliński, B.Salwiński Spółka Jawna

AB PORT Ubezpieczenia - to agencja ubezpieczeniowa działająca w Warszawie. Stawiamy na wysoką jakość obsługi naszych klientów, oferując ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe większości towarzystw. Obecnie poszukujemy 2 pogodnych, chętnych do pracy osób, które wzmocnią nasz zespół.

Przewiń do profilu firmy

AB PORT - Agencja Ubezpieczeniowa - Warszawa

Zatrudnimy 2 pogodne, pozytywnie nastawione osoby, które wzmocnią nasz zespół doradców ubezpieczeniowych, w jednym z biur AB PORT w Warszawie.

Wynagrodzenie:

5.600 - 12.400 brutto, w zależności od osiągniętego stażu pracy w oddziale AB PORT

(Poziom wynagrodzenia przez 3 pierwsze miesiące zależy od już posiadanego doświadczenia, stażu pracy i umiejętności przyswajania nowej wiedzy)

Serdecznie zapraszamy :)

Zespół multiagencji ubezpieczeniowej AB PORT