Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Marimax sp. z o.o. sp.k z siedzibą w  Warszawie przy ul. Poezji 14 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Biurowa - Fakturzystka

MARIMAX sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • Poezji 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 11 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Specjalista

MARIMAX sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poezji 14

Warszawa

Importer i dystrybutor artykułów spożywczych pod własną marką. Pracujemy od poniedziałku do piątku 7,30 - 16 . Wynagrodzenie netto 3000 pln + premia uznaniowa . Rozpatrujemy CV tylko osób nie pracujących .

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Wypisywanie faktur i listów przewozowych inne prace biurowe

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie, znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość języka angielskiego ( podstawowa) . Umowa zlecenie , mile widziana działalność gospodarcza

Oferujemy:

Pracę od poniedziałku do piątku od 7,30 do 16 . Wynagrodzenie netto 3000 + premia uznaniowa . Duży rozwój osobowości, samodzielność działania

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne