Logo Pracuj.pl

Biznes Partner - Marka Własna Soków Tłoczonych

Sadvit Karol BartczakO firmie

  • Siedziba firmy
    Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • menedżer
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), Nienormowany czas pracy
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, Nienormowany czas pracy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:
    prowizja

Twój zakres obowiązków

Jeśli aktualnie posiadasz w swojej ofercie produkty spożywcze i chcesz poszerzyć portfolio o soki z własnym LOGO bądź prowadzisz firmę o innym charakterze (reklama, piekarnia, biuro itd.) i chcesz poczęstować klientów swoim sokiem – to ta oferta przygotowana właśnie dla Ciebie. A może myślisz o otwarciu firmy i rozpoczęciu przygody z sokami pod Marką Własną? Zapraszamy do współpracy!

Jak wygląda współpraca przy Markach Własnych?

Sam decydujesz o ...

- strategii marki: nazwie soku, cenach, marży czy firmach z którymi chcesz współpracować (rynek polski, zagraniczny)

- opakowaniu (przykład: butelka szklana 250 ml, 300 ml, 750 ml, worek bag in box 1,5l, 3l, 5l, 10l)

grafice (ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnią oraz możliwości grafika :-) )

- smakach soków - w stałej ofercie mamy ok. 20 smaków. Możliwe jest również stworzenie nowego smaku specjalnie pod zamówienie

- godzinach swojej pracy

Nasze wymagania

gotowość do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej

chęć rozwoju w obszarze sprzedaży

To oferujemy

Oferujemy Swoją pomoc w ...

- doborze smaków do dystrybucji

- projekcie opakowania - udostępniamy listę informacji wymaganych na opakowaniu Twojego soku

- przekazanie kontaktów do sprawdzonego grafika, drukarni itd.

- doborze sprawdzonego przewoźnika do transportu Twoich soków

- dostęp do badań naszych produktów oraz certyfikatów

Jeżeli brakuje Ci czasu na stworzenie Marki Własnej to zapraszamy do współpracy przy dystrybucji naszych produktów:

- dostarczamy do Ciebie produkt gotowy do dystrybucji – nie angażujesz czasu i środków do przygotowania Marki Własnej

- możesz wybierać spośród ponad 20 produktów – więcej o nich znajdziesz na www.sadvit.pl

- sam decydujesz o marżach, grupach docelowych, godzinach swojej pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u

O nas

Firma Sadvit zajmująca się produkcją rzemieślniczych soków tłoczonych na zimno oraz smoothie zaprasza serdecznie do współpracy w zakresie dystrybucji soków pod własną marką.

Biznes Partner - Marka Własna Soków Tłoczonych, Wrocław