Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Blacharz

  • Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, śląskie
  • Południowa 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 17.06.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATS Logistic Sp. z o.o. opracowuje i dostarcza swoim klientom pełen pakiet usług związanych z obsługą nowych pojazdów. Działamy w branży logistycznej od 1999 roku. Obecnie do naszego serwisu w Dąbrowie Górniczej poszukujemy na stanowisko:
    Blacharz
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Katowice (okolice), Sosnowiec (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • Doświadczenie w branży napraw blacharskich pojazdów
    • Znajomość technologii napraw powypadkowych
    • Lakierowanie części samochodowych
    • Znajomość urządzeń diagnostycznych i naprawczych
    • Wysoka kultura techniczna i estetyczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność)
    • Terminowość i dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów
    • Rzetelność i odpowiedzialność na powierzone zadania i sprzęt
    • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych

    Wymagania:

    • 2-3 lata doświadczenia w zawodzie blacharza samochodowego

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku motoryzacyjnym
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Wsparcie oraz pomoc w realizacji zadań
    • Umowę o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    kontakt telefoniczny możliwy w godzinach od 8 do 16