Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Blacharz - Dekarz

MATCH BEMANNING POLAND PROSTA S.A.

100,00120,00 brutto / godz.
  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), rotacja
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00, Rotacja
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy blacharzy-dekarzy na projekt budowlany w Oslo i okolicach. Projekt przewidziany na sezon od kwietnia do października-listopada 2023.

  • Praca na budowach, w domach prywatnych, a także prace zewnętrzne.

  • Realizacja projektów dachowych zgodnie z wytycznymi koordynatora

  • 48-54h tygodniowo w rotacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie min. 3 lata

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami i znajomość technologii blacharskich i dekarskich

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średnim B1

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii i D-number/personalID

To oferujemy

  • Pracę na terenie Oslo i okolic, a także sporadyczne prace w innych miastach

  • wynagrodzenie na poziomie 250-270 NOK na godzinę dla dekarza i 265-285 NOK na godzinę dla blacharza w zależności od doświadczenia, umiejętności i znajomości języka

  • praca na norweskiej umowie o prace (wszystkie benefity wynikające z tego typu zatrudnienia, składki emerytalne od 1 dnia pracy, ferie penge itp.)

  • organizujemy zakwaterowanie - koszt po stronie pracownika około 3300NOK miesięcznie

  • gwarantujemy narzędzia i ciuchy robocze

O nas

Firma Match Bemanning Polska jest oddziałem norweskiej firmy Match Bemanning AS. Zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników technicznych i specjalistów do ciekawych projektów realizowanych na terenie Norwegii. Jesteśmy zarejestrowani w KRAZ nr 29325.