Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.” Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Blacharz - Kosztorysant blacharski

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna weryfikacja i określenie zakresu szkody w pojeździe z wyszczególnieniem operacji i materiałów koniecznych do naprawy

  • wykonywanie kosztorysów w systemie Audatex we współpracy z mistrzem warsztatu

  • dokonywanie oględzin pojazdów wspólnie z przedstawicielem Towarzystwa Ubezpieczeniowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/techniczne

  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów

  • znajomość technologii napraw blacharskich samochodów osobowych i dostawczych

  • znajomość podstawowego zakresu mechaniki pojazdowej – umiejętność montażu/demontażu części

  • znajomość systemów eksperckich Audatex, DAT będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od liczby zafakturowanych roboczogodzin

  • własne stanowisko pracy

  • szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego

  • opiekę medyczną, BenefitSystem oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • BenefitSystem

działa od 2004 roku jako spółka koncernu Daimler AG.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pojazdów marki Mercedes-Benz i Smart.

Przewiń do profilu firmy