Oferta pracy

Blacharz/ Lakiernik samochodowy

JOBS4EUROPE B.V. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Emmen, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jobs4europe to agencja pracy w Holandii. Od 2001 roku pośredniczymy pomiędzy holenderskimi pracodawcami a pracownikami m.in.: z Polski, Czech, Słowacji oraz innych krajów. Działamy na terenie wschodniej Holandii, w regionie Twente, blisko granicy niemieckiej.

Dla naszego klienta, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki

Firma zajmuja się naprawą karoserii aut powypadkowych. Praca polega na wygładzaniu nadwozia z chropowatości przy użyciu szlifierki ręcznej lub mechanicznej, malowaniu podkładowym, suszeniu powłok, a następnie polerowaniu po utwardzeniu. A także lakierowanie właściwe, nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnyn stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe - mile widziane,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • stałą prace w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, starowa stawka brutto € 12,52 / za godzinę,
  • dodatkowo płacone nadgodziny powyzej 38 godzin,
  • wypłaty wypłacane co tydzień,
  • zakwaterowanie i transport do i z pracy,
  • ubezpieczenie,
  • opieke polskich koordynatorów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji klikając poniżej przycisk.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem  0031 541 55 24 87

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy