Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Blacharz - Lakiernik Samochodowy

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-06
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIRMA KNP ICI AUTOCOLOR S.C. POSZUKUJE  PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

    BLACHARZ - LAKIERNIK SAMOCHODOWY
    Miejsce pracy: Katowice

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • demontowanie uszkodzonych elementów nadwozi samochodowych oraz montaż nowych
    • usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych i powypadkowych
    • wykonywanie wszelkich innych napraw blacharskich
    • przygotowanie elementów nadwozi samochodowych do lakierowania
    • lakierowanie
    • polerowanie

    WYMAGANIA:

    • umiejętność naprawy samochodów powypadkowych
    • dyspozycyjność i chęć do pracy
    • dokładność i sumienność
    • znajomość technologii napraw
    • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • szkolenie z zakresu pracy i bhp
    • atrakcyjne zarobki

    OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NR TELEFONU 516-026-798
    LUB PRZESŁANIE CV KLIKAJĄC W PRZYCISK " APLIKUJ TERAZ "