Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Blacharz-Lakiernik

TIP TRAILER SERVICES POLAND SP Z O O

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na warsztacie przy wykonywaniu napraw blacharskich

  • Prace lakiernicze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako lakiernik/blacharz

  • Możliwość zatrudnienia jako pomocnik lakiernika/blacharza dla osób bez doświadczenia

  • Mile widziana wiedza z zakresu napraw pojazdów

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej, stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, karta sportowa-kulturalna)

  • Podnoszenie kwalifikacji i uprawnień

  • Bezpieczne warunki pracy w profesjonalnym i pomocnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

TIP Trailer Services oferuje szeroki zakres usług klientom zajmującym się transportem i logistyką. Posiadając flotę liczącą ponad 50.000 jednostek jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się wynajmem i naprawą naczep w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub odwiedzić nas osobiście:

Manager Warsztatu – numer telefonu 603 967 256.

TIP Trailer Services, Ul. Pomorska 142, 70-812 Szczecin.

Możesz również przesłać CV za pomocą przycisku Aplikuj szybko.