Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Blacharz Samochodowy

PlichtaO firmie

  • Nowotoruńska 15, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Plichta

Nowotoruńska 15

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Dobieranie materiałów stosowanych w blacharstwie samochodowym,

  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • Wykonywanie kompleksowych napraw blacharskich,

  • Kwalifikowanie pojazdu lub elementów nadwozia do naprawy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Rzetelność,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Korzystne rabaty dla wszystkich Pracowników

  • umowę o pracę lub umowę B2B