Logo Pracuj.pl

STANSON MARCHIŃSKI spółka jawnaO firmie

5 000–10 000
brutto / mies.
  • Cięciwa (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

STANSON MARCHIŃSKI spółka jawna

Wołomińska 18

Cięciwa (pow. wołomiński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw blacharskich samochodów osobowych wg wytycznych producenta
  • Wykonywanie napraw blacharskich samochodów dostawczych do 3,5 T wg wytycznych producenta
  • Serwis powypadkowy samochodów specjalistycznych
  • Podstawowa diagnostyka pojazdów osobowych, dostawczych oraz specjalistycznych
  • Rozbrajanie i uzbrajanie samochodów, przygotowanie samochodu do naprawy
  • Wykonywanie pomiarów karoserii przed i po naprawie blacharskiej
  • Naprawy powypadkowe pojazdów elektrycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność, sumienność

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych poprzez szkolenia
  • Praca w nowo otwartej siedzibie firmy
  • Szkolenia z napraw pojazdów eklektycznych (uprawnienia, obsługa po kolizyjna pojazdów elektrycznych)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Zajmujemy się kompleksowym serwisem samochodów wszystkich marek. Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Nowo otwarta siedziba naszej firmy otwiera nowe możliwości dla kandydatów.

Blacharz samochodowy, Wołomińska 18, Cięciwa (pow. wołomiński)