Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Blacharz samochodowy

Nawrot Sp. z o.o.O firmie

Nawrot Sp. z o.o.

Wrocławska 33b

Długołęka (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe samodzielne naprawy blacharskie

  • dobra organizacja pracy

Nasze wymagania

  • min. 2-3 letnie doświadczenie

  • wysoka motywacja do pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • sumienność odpowiedzialność, systematyczność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne warunki pracy i płacy, umowa o pracę + prowizja

  • ciekawa i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bycie członkiem zespołu, który jest razem na dobre i na złe

  • możliwość indywidualnego rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń

  • benefity pracownicze (ubezpieczenie na życie, medyczne; karty sportowe itp.)

Nawrot Sp. z o.o. autoryzowany diler, istnieje na rynku dolnośląskim od 25 lat.

Stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom obsługi, niezawodność, bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów. Naszym atutem jest profesjonalna i stała kadra - zespół‚ ludzi z wieloletnim zaangażowaniem w budowanie firmy.

Przewiń do profilu firmy