Blacharz samochodowy

Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Aleja Generała Józefa Hallera 142

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy blacharskie taboru autobusowego,

  • Naprawy powypadkowe i odtworzeniowe,

  • Klejenie szyb do nadwozia oraz dbałość o jego estetykę,

  • Usuwanie szkód korozyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe,

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu stosowanych materiałów i technologii,

  • uprawnienia spawalnicze MIG,

  • odpowiedzialność,

  • samodzielność rozwiązywania problemów,

  • umiejętność komunikowania się i współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Czas pracy 6:00 - 14:00 (poniedziałek - piątek) lub zmianowy (wg ustalonego grafiku),

  • Proste zasady wynagradzania (dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa, premia miesięczna, premia półroczna),

  • Szeroki pakiet socjalny (wczasy „pod gruszą”, kolonie, paczki świąteczne dla dzieci, kolonie i obozy dla dzieci i inne),

  • Bilety pracownicze oraz dla członków rodziny,

  • Możliwość skorzystania z sekcji sportowych (np. piłka nożna, sekcja rowerowa),

  • Dostęp do karty Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dostęp do Planów Kapitałowych,

  • Dobra lokalizacja siedziby Spółki.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • konsultacje z psychologiem firmowym