Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Blacharz Samochodowy

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Automobile Torino Sp. z o.o. jest jednym z największych Dealerów w branży motoryzacyjnej marki: Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo, Jeep. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy oraz rozwijającym się punktem blacharsko-lakierniczym, poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Praca w autoryzowanym serwisie pojazdów
    • Samodzielne realizowanie zleceń naprawy blacharskiej pojazdu
    • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia oraz stanowisko naprawcze)
    • Prowadzenie napraw pojazdów zgodnie ze standardami producenta
    • Dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia
    • Kontrole jakości wykonywanych napraw
    • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt
    • Demontaż i montaż części karoserii
    • Współpraca z działami serwisu i części

    Jeśli jesteś osobą która:

    • ma doświadczenie na stanowisku blacharz samochodowy
    • zna technologię napraw blacharskich i lakierniczych
    • interesuje się pracą w autoryzowanym serwisie
    • chce się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe

    To oznacza, że szukamy osoby takiej jak Ty i możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego - szkolenia autoryzowanych marek
    • Pracę w doświadczonym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Automobile Torino sp. z o. o. w Łodzi."

    Informujemy, że Administratorem danych jest Automobile Torino Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie przy ul. Poznańskiej 72a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne(RODO).