Oferta pracy

Blacharz Samochodowy

Grupa DBKO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca w autoryzowanym serwisie pojazdów ciężarowych / dostawczych

  • Przygotowywanie pojazdów do naprawy

  • Demontaż i montaż części karoserii

  • Wykonywanie napraw blacharskich, zbrojeniowych zgodnie z technologią

  • Współpraca przy weryfikacji i opisie zakresu szkody w pojeździe

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe / techniczne

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku: blacharz samochodowy

  • znajomość technologii napraw blacharskich pojazdów dostawczych /ciężarowych / naczep

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy i mechaniki pojazdowej

  • zainteresowania pracą w autoryzowanym serwisie

To oferujemy

  • Pracę w branży zabezpieczającej transport drogowy i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (40 godzinny tydzień pracy)

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (stała podstawa + premia prowizyjna)

  • Pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę

  • Bardzo dobre zaplecze techniczne oraz warunki pracy

  • Opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego - dostęp do fachowej wiedzy i szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.