Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Blacharz Samochodowy

Schmitz Solutions GmbHO firmie

9 000‐11 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Chciałbyś jak najszybciej zarabiać pieniądze? Szukasz pracy od zaraz? Zgłoś się do nas!
Praca na stanowisku BLACHARZA SAMOCHODOWEGO na już + gratis zakwaterowanie

Oferujemy również atrakcyjny system premiowy w wysokości 1000€

+200€ po 6 tygodniach pracy
+300€ po 6 miesiacach pracy
+500€ po 12 miesiacach pracy

Dodatkowa premia 150€ za zrekrutowanie kandydata do pracy w Firmie Schmitz Solutions GmbH

Poszukujemy wykwalifikowanych lub mających odpowiednie doświadczenie pracowników do pracy na terenie Niemiec.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • demontaż, montaż wyposażenia samochodu,
  • naprawa uszkodzeń karoserii,
  • wymiana elementów karoserii.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 11€ NETTO za każdą przepracowaną godzinę,
  • AZK 80 roboczogodzin,
  • darmowe zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe (pracodawca organizuje i pokrywa koszt zakwaterowania).
  • solidne warunki zatrudnienia. Niemiecka umowa o pracę. (umowa na czas nieokreślony, podpisana przed podjęciem pracy, pełny pakiet socjalny i zdrowotny).
  • możliwość pobierania zaliczek co 2 tyg.
  • praca w renomowanych serwisach samochodowych.
  • pomoc polskiego opiekuna w czasie całego pobytu w Niemczech. (zakwaterowanie, pomoc techniczna i językowa w czasie pierwszych dni pracy w serwisie).
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu).
  • pomoc przy załatwianiu formalności w urzędach np. Kindergeld.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana ale będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie - minimum 5 lat pracy w zawodzie,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • sumienne i fachowe wykonanie powierzonego zlecenia,
  • mile widziane własne auto na wyjazd

Zadzwoń do nas +49 157 9232 1581 lub podaj nr tel. oddzwonimy do Ciebie (rozmawiamy po polsku).

Możesz również wysłać swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne