Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Blacharz samochodowy

Work Supply AS

  • Norwegia - wiele lokalizacji, Norwegia

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
Autoryzowane serwisy samochodowe w Norwegii zatrudnią wykwalifikowanych blacharzy samochodowych. Jeżeli masz doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich i chcesz pracować w oparciu o najnowsze technologie, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie. Work Supply zapewnia stałą pracę za granicą na norweskich warunkach.
Blacharz samochodowy – Norwegia

Rekrutacja online!

Obowiązki:

  • ocena uszkodzeń, usuwanie i naprawa poszczególnych elementów
  • demontaż - montaż wewnętrznych części
  • naprawa małych wgnieceń, dziur za pomocą wypełniacza wieloskładnikowego
  • montaż nowych / naprawianych elementów
  • przygotowanie do malowania - wypełnianie i szlifowanie powierzchni

Wymagania:

  • dyplom zawodowy lub tytuł czeladnika,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony,
  • pracę w autoryzowanym serwisie,
  • wynagrodzenie jak w ASO
  • dodatki oraz nadgodziny
  • uniform służbowy,
  • kurs języka norweskiego,
  • znalezienie jednoosobowego zakwaterowania- wyposażonego we wszystkie niezbędne sprzęty, pokrywamy depozyt, płatność czynszu za mieszkanie po pierwszej wypłacie,
  • pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę,
  • odbiór z lotniska.

Cechy osobiste:

  • masz pozytywne nastawienie,
  • potrafisz pracować w grupie,
  • jesteś dokładny, dbasz o detale,
  • jesteś uporządkowany wydajny
Pytania?:
Znajdź nas na Whatsapp +48511477511

Ogłoszenie archiwalne