Oferta pracy

Blacharz Samochodowy

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Adama Kręglewskiego 2

Poznań

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Blacharz SamochodowyNumer ref.: Nr ref. PBS 01/2020

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,
  • naprawa karoserii i elementów blacharskich samochodów

Wymagania:

  • minimum zawodowe wykształcenie
  • roczne doświadczenie na stanowisku Blacharza Samochodowego (historia odbytych szkoleń będzie dodatkowym atutem)
  • przestrzeganie prawidłowej technologii napraw pojazdów
  • znajomość technologii napraw pojazdów wykonanych z aluminium
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy