Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Blacharz Samochodowy

  • Rybnik, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ren-Car Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Forda w Rybniku zatrudni na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • realizowanie napraw blacharskich
    • obsługa ramy naprawczej typu Car-O-Liner
    • zgrzewanie blach wielowarstwowych
    • dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
    • prawo jazdy kat. B
    • minimum 2 –letnie doświadczenie w pracy

    Oferujemy:

    Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń; system szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
    Ren Car Sp. z o.o., 44-207 Rybnik ul. Gliwicka 190

    lub za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych ; tekst jednolity : Dz.U.2016r poz.922 )”