Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Blacharz samochodowy

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze Spółka Akcyjna

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa blacharska pojazdów samochodowych po szkodach komunikacyjnych,

  • Samochody osobowe dostawcze i ciężarowe wszystkich marek.

  • Praca w siedzibie firmy Szczecin, ul. Pomorska 88

Nasze wymagania

  • Wykształcenia zawodowe kierunkowe lub kilkuletni staż w zawodzie,

  • Sumienność, odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć rozwoju i dokształcania się.

To oferujemy

• Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej,

• Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,

• Bezpośredni kontakt z nowinkami technicznymi,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Zapewniamy zakwaterowanie,

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Dostęp do obszernego pakietu szkoleń,

• Pracę w ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Blacharz samochodowy Szczecin”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Grupa Mojsiuk, to przedsiębiorstwo handlowo – usługowe, z zakresu motoryzacji. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl