Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Retail Group Warszawa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod poczt. 02-326), przy Al. Jerozolimskich 156, zwana dalej „Administratorem” z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected] we wszystkich sprawach dotyczących danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora. Jeżeli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Renault Retail Group Warszawa, należy odwiedzić stronę dostępną pod linkiem https://www.renaultwarszawa.rrgwarszawa.pl/KarieraRODO.html
Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Blacharz samochodowy

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.O firmie

Poznańska 16/18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Demontaż i montaż karoserii,

  • Naprawa uszkodzeń karoserii samochodowych,

  • Wymiana elementów: szlifowanie, montowanie i szpachlowanie blachy,

  • Wymiana szyb,

  • Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac blacharskich.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego,

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, kierunkowe,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności technologii napraw blacharskich,

  • Umiejętność współpracy,

  • Precyzja, dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

Największy Koncesjoner Renault i Dacii w Polsce, będący częścią koncernu Renault oraz największej w Europie sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group.

Przewiń do profilu firmy