Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Blacharz warsztatowy

Beerenberg Poland Sp. z o.o.

  • Gościcino (pow. wejherowski)

    Gościcino (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kapturów oraz elementów izolacji przemysłowych takich jak kolana, sztuce, trójniki, z cienkościennych blach nierdzewnych (stal, aluminium, ocynk), wyciętych przez maszynę MABI

  • Praca zgodnie z zasadami BHP oraz polityką jakości firmy

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu kapturów oraz przygotówki zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Samodzielność w obsłudze maszyn typu zgrzewarka, gilotyna, giętarka, rowkarka, felcarka

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i rozliczania zużytego materiału

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku blacharza (warsztatowca) warsztatu centralnego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (po 1-miesiącznym okresie próbnym)

  • Praca w elastycznym systemie rotacyjnym (2 tygodnie w pracy/ 2 tygodnie w domu, lub innym systemie w porozumieniu z pracownikiem)

  • Zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania

  • Zapewnienie bezpłatnego transportu z miejsca zamieszkania do pracy

  • Ubezpieczenie NNW pracownika i opcjonalne członków rodziny

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w standardzie NORSOK (Norwegia)

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wakacji i świąt)

O nas

Beerenberg Poland sp. z o.o. jest częścią Beerenberg Services AS (Beerenberg.com), norweskiej grupy kapitałowej, dostarczającej innowacyjne rozwiązania serwisowe dla sektora Oil & Gas na Norweskim Szelfie Kontynentalnym. Benarx® to zastrzeżona przez Beerenberg seria produktów pasywnej ochrony przeciwpożarowej oraz izolacji termicznej i akustycznej wytwarzanych w Polsce dla klientów sektora Oil & Gas.