Blacharz/Zbrojarz Samochodowy (Autoryzowany Zakład Blacharsko-Lakierniczy)

Grupa PGD

  • Siemianowicka 52C, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Grupa PGD

Siemianowicka 52C

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw blacharskich samochodów osobowych oraz dostawczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku Blacharza Samochodowego (mile widziane doświadczenie w pracy w ASO)

  • Gotowości do pracy w Krakowie

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)

  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Dla naszych Pracowników oferujemy zniżki na usługi i produkt Holdingu 1

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Grupa PGD

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Jesteśmy autoryzowanym zakładem napraw nadwozi marek: Abarth, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Ford, Hyundai, Infiniti, KIA, Mitsubishi, Nissan, Opel, Seat, Suzuki, Volvo.

Zapewniamy również likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich innych marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie.

Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy.

Przewiń do profilu firmy