Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Blockchain Developer

Inventron Limited

12 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Blockchain developera z bardzo dobrym doświadczeniem w Solidity, Truffle/Hardhat, Waffle, React, NodeJS. Bedziesz odpowialny/a za dostarcznie różnych projektów w blockchain, w tym NFT markeplace.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Solidity, Truffle/Hadhat, Waffle testing, React, NodeJS, Typescript.

  • Pasja w blockchain/DeFi/NFT.

  • Chęci do związania się z blockchain długoterminowo jest konieczne.

  • Doświadczenie z TDD i pisania unit testów i testów integracyjnych.

  • API development mile widziane.

  • Deployment pipeline jest mile widziane.

  • Rozwój front-end dApps.

  • Musisz czuć się komfortowo pracując niezależnie i profesjonalnie.

  • Pracujemy elastycznie w metodologii Agile.

  • Dobra znajomość angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w innowacyjnej firmie skupiającej się wyłącznie w projektach blockchain

  • Elastyczne godziny pracy

  • Opcje rozwoju osobistego

  • Płaska struktura firmy.

  • Praca z międzynarodowymi klientami które są na przodzie innowacji w blockchain, DeFi and NFT.

O nas

Jesteśmy dobrze dofinansowanym startupem w Londynie, dostarczyliśmy projekty dla dużych klientów takich jak BP, banków arabskich czy firm inwestycyjnych pochodzących z Chin i Europy. Specjalizujemy się wyłącznie w projektach blockchainowych, dostarczamy produkty wysokiej jakości i jesteśmy na etapie szybkiego rozwoju.