Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Lethe Jakub Chmielniak

Blockchain marketing specialist

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa naszych kont w social mediach: na Instagramie, Twitterze, Medium, Discordzie i Telegramie

  • Identyfikacja i wykorzystanie okazji marketingowych do zwiększenia rozpoznawalności marki (współpraca z influenecerami, content marketing, growth hacking)

  • Współpraca z innymi projektami ze świata krypto celem puszczania w obieg wspólnych projektów zwiększających zasięgi i popularność obu stron

  • Współpraca z influencerami w zakresie tworzenia tokenów

  • Współtworzenie treści do social mediów, współpraca z tłumaczami i fachowcami z branży

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w mowie i w piśmie

  • Doskonały język angielski

  • Zainteresowania związane z blockchainem/ekonomią/NFT/influencer marketingiem

  • Umiejętność przełożenia potrzeb partnerów, klientów i influencerów na funkcjonalności appki

To oferujemy

  • Pulę tokenów pre-ICO, których wartość zależeć będzie m.in. od wyników Twojej pracy

  • Możliwość pracy zdalnej, z dowolnego miejsca na świecie

  • Pracę w startupie technologicznym z wybitnymi fachowcami w swojej branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do indywidualnych umiejętności

Moonshot to nowy projekt blockchainowy, którego celem jest stworzenie aplikacji do emisji, kupowania, sprzedawania i wymiany tokenów influencerskich. Zamierzamy stworzyć nowe rozwiązanie i zarazem nowy rynek, na którym użytkownicy będą mogli nie tylko dołączyć do grupy podobnych sobie fanów internetowych gwiazd, uzyskać dostęp do unikalnych treści i wejść na wyższy poziom interakcji ze swoim idolem, ale również obstawiać wzrost lub spadek ich popularności, który będzie ustalany na podstawie popytu na tokeny, ale też naszego unikalnego Współczynnika Popularności. Projekt jest tworzony, prowadzony i nadzorowany osobiście przez Bartłomieja Sibigę z DDOB i Jakuba Chmielniaka z Lethe.

Szukamy zmotywowanego social media marketera/managera marki, który posiada wiedzę z zakresu rynku kryptowalutowego oraz/lub rynków finansowych, chce się uczyć nowych rzeczy i interesują go nowatorskie, zmieniające świat, ekscytujące rozwiązania technologiczne. Aplikujesz do pracy w startupie technologicznym, będzie intensywnie, ekscytująco i wybitnie, potrzebujemy ludzi zainteresowanych i z charakterem, to nie jest zwykła praca 9-5.

Przewiń do profilu firmy