Oferta pracy

Board Assistant

itelligence sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

itelligence sp. z o.o.

Pastelowa 12

Poznań

Miejsce pracy: Poznań

Czekają na Ciebie takie zadania jak:

  • Bieżące wsparcie działań Zarządu
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji spotkań, prowadzenie kalendarzy i grafików Członków Zarządu
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji, dokumentów i korespondencji
  • Realizacja zadań zleconych przez Członków Zarządu oraz pomoc podczas prowadzonych projektów

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom B2)
  • Bardzo dobrze znasz MS Office (w szczególności Excel)
  • Jesteś osobą dokładną, samodzielną i dbającą o terminowość wykonywanych zadań
  • Umiesz nadawać priorytety, dobrze organizujesz własną pracę i swobodnie odnajdujesz się w dynamicznym środowisku
  • Z łatwością budujesz relacje z ludźmi
  • Angażujesz się w powierzone zadania i lubisz wychodzić z własną inicjatywą
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. b

Motywujemy na różne sposoby:

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Nagrody jubileuszowe i prezenty okolicznościowe
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Świeże owoce w biurze
  • Certyfikaty i szkolenia
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • Imprezy integracyjne
  • Nowoczesne technologie
  • Karta multisport
  • Platforma benefitowa
  • Praca zdalna
  • Program poleceń pracowniczych
Czekamy na Twoje CV, buduj swój sukces z nami!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy