Booker agencji modelek

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma CLIP Sp. z o. o. (kapitał zakładowy 2 587 500 zł)

    działająca jako agencja ArtFashion Management zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Interesujesz się modą? Chcesz poznać showbiznes od kuchni? Marzysz o realizacji ciekawych projektów o zasięgu globalnym?

    Gwarantujemy Ci rozwojową pracę i bardzo dobre wynagrodzenie.

    Zakres obowiązków:

    • Bezpośredni kontakt i budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz Kontrahentami na rynku polskim i zagranicznym
    • Zdobywanie zleceń komercyjnych dla Modelek, w tym kontraktów zagranicznych
    • Kreowanie wizerunku firmy na rynku polskim i zagranicznym
    • Pozyskiwanie nowych twarzy, organizacja castingów
    • Współorganizacja i współzarządzanie procesami kreatywnymi agencji
    • Twórcza realizacja strategii reklamowych oraz realizowanie działań z zakresu PR oraz obsługi social media, strony internetowej
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z Zarządem, tworzenie raportów, merytoryczna znajomość zawartości umów, wytwarzanej dokumentacji
    • Dotrzymywanie terminowości realizacji projektów

    Od Idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Kreatywności oraz zaangażowania
    • Dobrej znajomości i zainteresowania rynkiem modelingu oraz produkcji reklamowych
    • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, umiejętność współpracy, słuchania i zastosowania się do wytycznych
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie B1+
    • Umiejętności pracy w oparciu o założony budżet
    • Znajomości schematów działania social mediów

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie z bardzo kreatywnym, pozytywnym i zaangażowanym zespołem
    • Bardzo dobre stałe wynagrodzenie z możliwością premii opartej o efektywność pracy
    • Uczestniczenie w procesach kreatywnych i rozwój osobisty
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.