Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Bookings Coordinator

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Summa Linguae to biuro tłumaczeń działające na rynkach międzynarodowych, obecne m.in. w Europie i Azji. Jest jedynym polskim biurem tłumaczeń notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych a model biznesowy spółki zakłada rozwój organiczny i przez akwizycje. Dzięki globalnym zasobom możemy świadczyć kompleksowe usługi językowe, obejmujące m.in. tłumaczenia pisemne i ustne, DTP, subtitling, voice-over czy lokalizację i testowanie oprogramowania/aplikacji mobilnych.

    Summa Linguae S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • przypisywanie tłumaczy ustnych do konkretnych zleceń pojawiających się w systemie klienta,
    • utrzymywanie relacji z klientem,
    • kontakt z tłumaczami ustnymi, głównie telefoniczny i mailowy,
    • praca wykonywana wyłącznie w języku angielskim,
    • praca w systemie zmianowym (w tym możliwe zmiany nocne i/lub weekendowe).

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowany poziom C1),
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym możliwe zmiany nocne i/lub weekendowe),
    • łatwość rozwiązywania problemów,
    • wysoka kultura osobista,
    • znajomość obsługi komputera,
    • doskonała organizacja pracy,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    • zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • komfortowe warunki pracy w przyjaznym zespole oraz niezbędne ku temu narzędzia,
    • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj z tytułem Bookings Coordinator. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"