Logo Pracuj.pl

Bookkeeping Administrator w Dziale Faktur Dystrybucyjnych

Kramp SAS sp. z o.o.O firmie

Kramp SAS sp. z o.o.

Skandynawska 1

Modła Królewska (pow. koniński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie faktur dystrybucyjnych
  • Aktualizowanie i zarządzanie Modelami Dystrybucji (Excel)
  • Przygotowywanie raportów i analiz, w szczególności w programie EXCEL
  • Sprawdzanie poprawności danych na dokumentach oraz analiza kosztów
  • Praca z systemem TMS
  • Wprowadzanie faktur i korekt transportowych do systemu
  • Nadzorowanie płatności i kontakt z kontrahentami
  • Pilnowanie stawek transportowych i terminów płatności
  • Ścisły kontakt z pozostałymi Działami (kosztowym, płatności, zakupowym, logistycznym)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wiedza finansowo-księgowa będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana wiedza z obszaru procedur związanych z logistyką i dystrybucją

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u

Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych i producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez Kramp. I nie bez powodu. Jako największy europejski dystrybutor części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje silne strony, które przekładają się na sukces firmy. Otwarte drzwi, płaskie struktury i swobodna atmosfera. To sprawia, że Kramp i ponad 2400 pracowników na całym świecie są zadowoleni ze swojej pracy!

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu, który odpowiada za rejestrację faktur związanych z procesami dystrybucji, weryfikowanie dokumentacji logistycznej i analizę danych.

Bookkeeping Administrator w Dziale Faktur Dystrybucyjnych, Skandynawska 1, Modła Królewska (pow. koniński)