Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

BP & IT Manager

Umicore Poland Sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie roli koordynatora (lokalnego pojedynczego punktu kontaktowego) pomiędzy biznesem (lokalnymi kluczowymi użytkownikami, globalnymi właścicielami domeny i współpracownikami BP&IT) a IT poprzez zbieranie wymagań biznesowych, koordynowanie wdrożenia w systemach i testowania przez kluczowych użytkowników RBMP. Zapewnienie pomocy i wsparcia dla biznesu w rozwiązywaniu problemów, wątpliwości.

  • Z uwagi na etap greenfield inwestycji wymagane będzie dodatkowe wsparcie szkoleniowe podczas uruchamiania, kwalifikacji, przygotowania produkcji masowej oraz bieżących zmian związanych z procesami/systemem.

  • Wsparcie w zapewnieniu ciągłości wiedzy biznesowej (kluczowych użytkowników) na temat procesów i systemów, tak aby przy produkcji masowej kluczowi użytkownicy byli dobrze przeszkoleni i w pełni rozumieli swoje obowiązki w różnych systemach.

  • Udział w opracowywaniu podręczników szkoleniowych i dokumentacji systemów (COP, LIMS, PI, EWM, Sharepoint,...).

  • Ponieważ zakład jest obiektem typu greenfield, w nadchodzących latach należy spodziewać się wzrostu wydajności, wzrostu liczby nowych użytkowników kluczowych, zmian w strukturze zakładu, integracji z nowymi budynkami i procesem produkcyjnym. Do głównych obowiązków kierownika ds. BP&IT będzie zapewnienie przeszkolenia nowych użytkowników kluczowych (wsparcie użytkowników końcowych) oraz zagwarantowanie, że różne systemy będą działać zgodnie z nowymi procesami biznesowymi.

  • Zapewnienie wiedzy funkcjonalnej i przywództwa w celu zagwarantowania, że procesy biznesowe i wymagania systemowe są nadal zgodne i nie odbiegają od siebie (zapewnienie zgodności między procesami biznesowymi a wymaganiami systemowymi). W przypadku konieczności wprowadzenia zmian w systemie, kierownik RBMP BP&IT będzie musiał dokładnie zrozumieć wymagania biznesowe, odwzorować je z szablonem systemu oraz skoordynować zmiany z zespołem IT. Kluczowe znaczenie będzie miało zorganizowanie sesji testowych z udziałem kluczowych użytkowników oraz zapewnienie odpowiedniego przeszkolenia całej organizacji.

  • Zapewnienie stosowania zasad zarządzania danymi (poufność i bezpieczeństwo danych) właściwych dla RBM oraz pełnienie roli eksperta w zakresie bezpieczeństwa systemu i praw dostępu.

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra w dziedzinie informatyki, finansów, informatyki stosowanej lub pokrewnej oraz od 3 do 5 lat odpowiedniego doświadczenia.

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP (w szczególności EWM, LIMS,...) jest dodatkowym atutem.

  • Znajomość procesów biznesowych i przełożenie tych procesów na system.

  • Wymagana jest wiedza biznesowa, wysoki poziom umiejętności analitycznych, zrozumienie zasad ustalania priorytetów, umiejętność rozwiązywania problemów oraz zdolność do ich rozwiązywania.

  • Dobre zrozumienie przepływów finansowych, handlowych i operacyjnych oraz interakcji pomiędzy różnymi podmiotami i zespołami.

  • Wcześniejsze doświadczenie w projektowaniu, opracowywaniu wymagań biznesowych, testowaniu i realizacji w celu opracowania szablonów konfiguracyjnych jest dodatkowym atutem.

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego.

  • Doskonałe umiejętności koordynacyjne i komunikacyjne, w szczególności organizacja i ustna prezentacja złożonych pod względem analitycznym informacji (umiejętność przedstawiania procesów i rozwiązań systemowych w jasny, uporządkowany i prosty sposób kluczowym użytkownikom oraz korporacyjnemu działowi IT).

  • Doświadczenie w integracji procesów między funkcjonalnych.

  • Dobrze zorganizowana, inicjatywna i zmotywowana osobowość.

  • Dążenie do doskonałości we wszystkich działaniach związanych z biznesem.

  • Umiejętności przywódcze.

  • Udowodnione umiejętności zarządzania ludźmi.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i komunikatywność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • free meals