BPM Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Projektowanie, budowanie oraz konfiguracja oprogramowania przeznaczonego do automatyzacji procesów biznesowych,
    • Realizacja procesów biznesowych oraz analiza wymagań biznesowych zgodnie z wytycznymi architektury BPM,
    • Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania.

    Wymagania:

    • Znajomość technologii klasy BPM (Camunda, Activity, jBPM )oraz doświadczenie w wdrażaniu/rozwijaniu oprogramowania klasy BPM,
    • Umiejętność budowania diagramów UML oraz BPMN2.0
    • Znajomość obiektowego języka programowania (Java),
    • Znajomość baz danych i języków SQL oraz PL/SQL

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę,
    • Praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • Karta MultiSport (Plus),
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Świetna atmosfera,
    • Digital workplace,
    • Innowacyjne projekty,
    • …oraz dostęp do X-box’a i fotel masujący, które umilą każdą przerwę w pracy ☺

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez przycisk ‘Aplikuj’.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy na wybrane oferty.