Branch Manager

ManpowerGroup

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój biznesu poprzez analizę rynku i pozyskiwanie nowych klientów; aktywną sprzedaż usług rekrutacyjnych

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami, przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym i operacyjnym w obszarze rekrutacji tymczasowych i stałych - dzielenie się wiedzą, bieżące wsparcie i szukanie rozwiązań

  • Działania operacyjne pod kątem prowadzenia projektów rekrutacyjnych i obsługi administracyjnej pracowników we współpracy z działami wsparcia

  • Odpowiedzialność za realizację celów indywidualnych oraz zespołu

  • Tworzenie raportów, zestawień na potrzeby firmy oraz klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą; pozyskiwaniem nowych Klientów, rozwojem biznesu

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane doświadczenie w obsłudze pracowników tymczasowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do dojazdów do biura w Legnicy/Wałbrzychu minimum dwa razy w tygodniu

  • Zaangażowanie, entuzjazm i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub chęć dalszego rozwoju w tym obszarze

To oferujemy

  • Odpowiedzialną rolę, w której będziesz miał/a realny wpływ na rozwój firmy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywujący comiesięczny system premiowy

  • Samochód służbowy

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji, zarówno pionowego, jak i poziomego

  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność i znajomość oferty ManpowerGroup

  • Ciekawe szkolenia z obszarów rekrutacji, sprzedaży, prawa pracy oraz umiejętności miękkich

  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, karta Multisport na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, dodatkowe dni wolne za staż pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy