Logo Pracuj.pl

Branch Manager

QSENSE sp. z o.o. sp.kO firmie

QSENSE sp. z o.o. sp.k

Żmigrodzka 83

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizowanie strategii sprzedażowej w regionie
  • Realizacja wskaźników biznesowych
  • Zarządzanie rozwojem usługi pracy tymczasowej oraz stałej
  • Rozwijanie współpracy i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Kontrolowanie budżetu i kosztów związanych ze sprzedażą
  • Proponowanie nowych rozwiązań, przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, angażowanie się w działania wizerunkowe
  • Sporządzanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Doświadczeniem na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej (min. 3 lata)
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • Umiejętność wyciągania wniosków i podejmowania trafnych decyzji biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Czynne prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B + motywujący, system premiowy uzależniony od wyniku
  • Odpowiedzialną rolę, cechującą się dużą samodzielnością w działaniu i otwartością na Twoją inicjatywę w rozwój firmy
  • Realną możliwość rozwoju i awansu w ramach wewnętrznych struktur
  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Samochód służbowy
  • Pakiet benefitów (m.in. Karta Multi-sport, Opieka medyczna – Luxmed)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Od ponad 5 lat QSense rozwija sie w zawrotnym tempie w zakresie świadczenia usług kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Możemy pochwalić się współpracą z największymi i najbardziej prestiżowymi klientami w branży.

Więcej znajduje się na naszym profilu pracodawcy:

<- Kliknij

Branch Manager, Żmigrodzka 83, Psie Pole, Wrocław