Oferta pracy

Brand Communication Manager

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wdrażanie oraz kontrolowanie realizacji strategii marketingowych i działań promocyjnych dla wybranej kategorii RTV,

  • Odpowiedzialność za tworzenie oraz komunikację kampanii ATL i BTL (Opracowywanie, planowanie, realizacja, kontrola, optymalizacja oraz raportowanie kampaniami marketingowymi),

  • Planowanie, opracowywanie i realizacja kampanii Social Mediowych (głównie Facebook, IG, YouTube), w tym generowanie niestandardowych pomysłów oraz współpraca z influencerami,

  • Organizacja wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń marketingowych promujących markę,

  • Ścisła współpraca z agencjami marketingowymi, domami mediowymi oraz firmami eventowymi,

  • Współpraca z zespołami zarządzającymi produktem, sprzedażą, mediami, PR i in.,

  • Przygotowywanie raportów dotyczących działań oraz analiz efektywności kampanii,

  • Monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (poziom brand/senior managera),

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii ATL i BTL,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w Social Mediach, w tym współpraca z influencerami,

  • Znajomość wskaźników mediowych i badań konsumenckich,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,

  • Znajomość MS Office w tym dobra znajomość Excel i Power Point,

  • Proaktywność, komunikatywność, pasja i wysoki poziom kreatywności,

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej,

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności prowadzonych projektów multi-dywizyjnych,

  • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung,

  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura i 2 dni z domu),

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.