Logo Pracuj.pl

Brand Communication Manager

Śnieżka SAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii Twojej marki
  • Opracowywanie i realizowanie planów komunikacji marketingowej (B2B oraz B2C) marki
  • Koordynowanie projektów marketingowych z zakresu ATL i BTL, dbanie o spójność komunikacji we wszystkich mediach
  • Planowanie i nadzór nad tworzeniem materiałów POS oraz sprawdzanie efektywność ich wykorzystania
  • Regularna współpraca m.in. z działem strategii marketingowej, zespołem komunikacji digital oraz siłami sprzedaży
  • Udział w tworzeniu i realizacji procesów wdrożeniowych nowych produktów (np. kreowanie opakowania)
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy realizacji planowanych działań komunikacyjnych (briefowanie i koordynowanie pracy agencji)
  • Planowanie budżetu z podziałem na kanały komunikacji oraz kontrolowanie jego wykorzystania
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wskaźników KPI prowadzonych działań
  • Monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w zarządzaniu marką, tworzeniu planów marketingowych czy planowaniu i zakupie mediów
  • Z sukcesem realizujesz projekty komunikacji marketingowej (ATL, BTL) w firmie produkcyjnej
  • Znasz narzędzia komunikacji offline i online w branży B2B i B2C oraz wiesz jak wpływają na efektywność prowadzonych działań
  • Analizujesz rynek i zauważasz to, co umyka innym
  • Poszukujesz twórczych rozwiązań i rekomendujesz działania w oparciu o nie
  • Znasz MS Office jak własną kieszeń, a wyszukiwanie i przetwarzanie danych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Swobodnie komunikujesz się po angielsku
  • Wolisz działać zespołowo niż w pojedynkę, choć samodzielność nie jest Twoim wrogiem
  • Zmiana Cię nie paraliżuje, lecz daje przestrzeń do nowych rozwiązań
  • Ciągle podnosisz sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i wyżej

To oferujemy

  • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw
  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe
  • Udział w ciekawych, także międzynarodowych projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć
  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów
  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!
  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację
  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart MultiSport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w biurze w Warszawie w samym centrum, z opcją 2 dni/tyg. home office

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dodatkowy urlop

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkudziesięciu krajach. Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Brand Communication Manager, Warszawa