Prosimy o załączanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).” Opcjonalnie: „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę PGS Software S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PGS Software S.A.

Brand Designer

PGS Software S.A.O firmie

Generała Stanisława Maczka 6

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie kreacji oraz materiałów marketingowych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne organizacji.

  • Tworzenie materiałów odznaczających się spójnością z brandem PGS Software oraz dopasowaniem do potrzeb i celów biznesowych projektu.

  • Dbałość o estetykę, detale i wysoką jakość kreacji (Social Media, Web&Print/DTP).

  • Współpracując z zespołem Marketingu będziesz uczestniczyć w opracowywaniu koncepcji i ostatecznego kształtu kreacji promujących firmę.

  • Kształtowanie kultury designu w PGS Software, definiowanie standardów, udział w określaniu kierunków dla rozwoju wizerunku marki.

Nasze wymagania

  • Masz przynajmniej 2 lata profesjonalnego doświadczenia jako Brand Designer, Visual Designer, Graphic Designer lub podobne.

  • Komunikacja w języku angielskim (poziom B2) nie stanowi dla ciebie blokady, bez względu na to, czy jest prowadzona w mowie czy w piśmie.

  • Potrafisz projektować w takich narzędziach jak Photoshop, Illustrator, InDesign.

  • Twoje główne doświadczenie to praca nad kreacjami reklamowymi.

  • Rozumiesz proces projektowania doświadczenia użytkownika.

  • Twój warsztat i prace charakteryzują się wysoką dbałością o detale, spójność oraz zbalansowaną proporcją pomiędzy oryginalnością a skutecznością.

  • Potrafisz poruszać się oraz sprawnie komunikować w obszarach marketingowych.

  • Nieustająca nauka i rozwój są dla Ciebie sposobem na doskonalenie.

Mile widziane

  • Umiejętności ilustratorskie.

  • Doświadczenie w tworzeniu landing pages.

  • Doświadczenie w wykorzystaniu After Effects (lub podobnym), do montażu wideo oraz form animowanych (motion design).

  • Twoje zajęcie to Twoja pasja, którą lubisz się dzielić.

To oferujemy

  • Dołączysz do pasjonatów, którzy są częścią grup projektowych rozlokowanych we Wrocławiu, Gdańsku oraz Rzeszowie.

  • Nasi klienci to partnerzy w dyskusji, dlatego staramy się mieć z nimi jak najczęstszy kontakt, aby wspólnie rozwiązywać problemy projektowe.

  • Stawiamy osobom z którym pracujemy, firmie a przede wszystkim sobie, odważne cele w kształtowaniu kultury designu.

  • 6200 PLN rocznie w ramach budżetu rozwojowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Tak się u nas pracuje