Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-06-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, dystrybutora marek sportowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Brand Managera. Oferta skierowana jest głównie dla osób lubiących sporty zimowe.
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Nr ref. 190482/5344

    Opis stanowiska:

    • współpraca z dostawcami w ramach bieżących kontaktów handlowych,
    • kompleksowe zarządzanie, prowadzenie i opieka nad markami sportowymi,
    • działania marketingowe wspomagające sprzedaż oraz poprawiające wizerunek marek na rynku polskim,
    • działania handlowe, mające na celu zwiększenie sprzedaży i rentowności,
    • działania analityczne ułatwiające minimalizację niezbędnego stoku produktów na magazynie,
    • kontrola rynku sportowego i współpraca z działem produktu w celu stworzenia odpowiedniego asortymentu produktów w kolekcji,
    • właściwe zarządzanie podległym działem współpracowników.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – branża sportowa, odzieżowa,
    • bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego (warunek konieczny),
    • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych),
    • dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel),
    • umiejętność organizacji i planowania pracy indywidualnej oraz pracy Zespołu,
    • mile widziane autentyczne zainteresowanie sportem.

    Oferta obejmuje:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer osobisty, telefon komórkowy),
    • realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marki w Polsce,
    • pracę w młodym zespole i międzynarodowym środowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.