Oferta pracy

LANGSTEINER sp. z o.o.

Brand Manager - Branża Farmaceutyczna/Suplementy Diety

LANGSTEINER sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 12 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja i realizacja planów marketingowych

  • Kompleksowe zarządzanie marką/produktem

  • Kreacja produktów

  • Obsługa portali Social Media

  • Analizy sprzedaży

  • Współpraca z dostawcami usług marketingowych

  • Planowanie, koordynacja i realizacja kampanii promocyjnych

  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji

  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań

  • Zarządzanie stroną internetową firmy

  • Współpraca z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej marketingowe

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, min. 2 lata, najlepiej w branży farmaceutycznej/suplementów diety. Koniecznie w dziale marketingu

  • Umiejętność obsługi MS Office, Excel, Power Point, Word

  • Analityczne myślenie

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikacjęw międzynarodowym środowisku

  • Kreatywne podejście do realizacji zadań

  • Samodzielność i umiejętność prowadzenia projektów – potwierdzona sukcesami

  • Nastawienie na ciągły rozwój

  • Praktyczna znajomość zasad komunikacji marki w internecie

  • Doskonała umiejętność planowania i organizacji swojej pracy

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnym zespole

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Tak się u nas pracuje