Oferta pracy

Brand Manager - Branża FASHION

ESPIR S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Czy najnowsze trendy modowe to Twoja pasja i miłość, działania marketingowe nie są Ci obce, a praca pod presją czasu to dla Ciebie pestka, lepiej być nie może. Właśnie na Ciebie czekamy! Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego, nie czekaj - Dołącz do nas

OMBRE to marka odzieży męskiej, którą tworzymy już od przeszło 10 lat, mamy swoich odbiorców na rynku krajowym jak i zagranicznym. Z roku na rok powiększamy swoją sprzedaż i co za tym idzie poszukujemy Brand Managera do dalszego rozwoju marki.

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie strategii rozwoju i komunikacji marki,
  • współtworzenie polityki cenowej i produktowej,
  • planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym,
  • kreowanie działań marketingowych oraz ich koordynacja (głównie działania z zakresu social media, digital marketingu, PR),
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, SEM oraz z działem produktowym,
  • reprezentacje firmy na targach branżowych, eventach, w mediach.

Wymagania:

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • praktyki we współpracy z agencjami reklamowymi,
  • wykształcenie kierunkowe związane z marketingiem lub/oraz modą,
  • kreatywności w zakresie działań marketingowych, znajomości bieżących trendów w marketingu internetowym,
  • umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania zespołem, rozwiązywanie problemów, negocjacyjne, interpersonalne, planowanie oraz organizacja własnego czasu pracy,
  • znajomość bieżących trendów na rynku streetowej mody męskiej,
  • język angielski min. na poziomie B2 (warunek konieczny),
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysokiej motywacji i zaangażowanie do pracy ,
  • determinacji w realizacji celów,
  • czynnego prawa jazdy kategorii B i gotowości do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy,
  • szeroki i ambitny zakres obowiązków,
  • stabilne zatrudnienie w solidnej ale stale rozwijającej się firmie (działalność z ponad 10 letnią historią) ,
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe (zależne od doświadczenia) + system premiowy oparty na zasadach KPI,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon służbowy,
  • przyjazną atmosferę, fantastyczny zespół międzynarodowy, rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy