Oferta pracy

Brand Manager (branża spożywcza)

IGLOTEXO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
BRAND MANAGER
(branża spożywcza)Numer ref.: Miejsce pracy: Skórcz

Główne zadania:

  • współtworzenie marek wraz z systemem wartości i przewag konkurencyjnych,
  • zarządzanie produktami,
  • zarządzanie cennikiem powierzonych marek,
  • planowanie działań w ramach powierzonego budżetu w celu zarządzania powierzonymi markami i produktami,
  • budowa znajomości oraz wizerunku marek,
  • realizacja komunikacji marek w obszarze ATL, BTL.

Kandydat, którego szukamy:

  • posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • ma doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi oraz mediami,
  • zna język angielski w stopniu bardzo dobrym,
  • posiada praktyczną znajomość zarządzania markami,
  • zna narzędzia komunikacji w obszarze ATL, BTL,
  • posiada czynne prawo jazdy kat. B,
  • jest osobą komunikatywną, kreatywną oraz zaangażowaną.

Czas przejazdu autem do naszego zakładu z:
Kwidzyna – 35 min
Tczewa – 40 min
Malborka – 54 min

#STABILNAPRACA#IGLOTEX

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie zlokalizowanej w Skórczu (ok. godzina drogi przejazdu autem do naszego zakładu)
  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej, silnej marce,
  • możliwość współuczestnictwa w kreowaniu marek firmowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon kom.),
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do prywatnej oferty medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy