Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

Polwell Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii rozwoju marki - założenia strategiczne do komunikacji marketingowej, komunikacja produktowa, wsparcie sprzedaży, kierunki rozwoju marki

  • Realizacja i udział w prowadzonych przez firmę wydarzeniach oraz działaniach PR

  • Opracowywanie budżetów rocznych i planów działań marketingowych

  • Realizacja oraz analiza skuteczności kampanii marketingowych

  • Współpraca z agencjami reklamowymi

  • Negocjowanie warunków współpracy z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze marketingu lub dziedziny pokrewnej

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz priorytetami

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia

  • Otwartość, zaangażowanie, entuzjazm, samodzielność oraz kreatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Polwell to ogólnopolska sieć profesjonalnych hurtowni fryzjerskich, właściciel marki Fale Loki Koki. Dynamiczny rozwój na przestrzeni od ponad 30 lat sprawił, że Polwell jest dziś jednym z najważniejszych dystrybutorów akcesoriów i produktów fryzjerskich w kraju. Nasz 300-osobowy zespół uzyskał wiele nagród, m.in. Diamenty Forbesa, Laur Konsumenta, Gazele Biznesu.

W Fale Loki Koki wierzymy w zrównoważony rozwój. Prowadząc biznes, staramy się minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne w każdym obszarze naszej działalności.

Istotną częścią naszej strategii jest dbanie o lepsze jutro w oparciu o poszanowanie aspektów społecznych i środowiskowych.

Przewiń do profilu firmy